Home / Güncel Haberler / Yoğun bakım hastasına sigara verip, dalga geçtiler

Yoğun bakım hastasına sigara verip, dalga geçtiler

Sakarya’da bulunan özel bir hastanede, yoğun bakım ünitesinde yatan hastaya sigara vererek dalga geçildiğini gösteren görüntüler tepki çekti. Görüntüleri sosyal medyada paylaşılan ve olayla ilgili İl Sağlık Müdürlüğü soruşturma başlattı.

Olay, geçtiğimiz günlerde Sakarya’da bulunan özel bir hastanede meydana geldi. İddiaya göre yoğum bakım ünitesinde tedavi gören ve ismi öğrenilemeyen bir hastaya, hemşireler sigara vererek dalga geçti. O anlar ise başka bir hemşire tarafından cep telefonu ile kaydedildi. Görüntülerde, hemşirelerin yaşlı adama sigara ve çakmak verdikleri, hastanın sigarayı ağzına götürmesi, yine hemşirelerin hastayı engellemeleri yer alıyor. Tüm bu anlarda ise hemşireler kahkahalar atıyor. Bir hemşire ise yaşlı adama, “Sen sigara içiyor muydun?” sorusunu soruyor. Kendisi ile dalga geçildiğini anlayan hasta ise, en son küfür ederek sigarayı yere atıyor.

Görüntüler ise izleyenlerden tepki çekiyor;

O GÖRÜNTÜLERE SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Adapazarı’nda özel bir hastanenin yoğun bakım ünitesinde tedavi gören yaşlı bir hastaya sigara vererek dalga geçen hemşireler, bu anları videoya çekerek görüntüledi.  Görüntüleri sosyal medyada paylaşılan ve tepki çeken olayla ilgili İl Sağlık Müdürlüğü soruşturma başlattı.

Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada; Sakarya’da özel bir hastanenin yoğun bakımında kaydedilen (Hastaya sigara içirilmesi) görüntüler üzerine, İl Sağlık Müdürlüğünce soruşturma  başlatıldığı bildirildi.

Hakkında umut karahan

Sondakika !!!

Suriyenin Şam Kentinde Bombalı Saldırı

Suriye Arap Haber Ajansı’nın (SANA) haberine göre Şam’ın Meydan semtinde polis karakoluna bombalı saldırı gerçekleşti. …

2 Yorumlar

  1. Hayırlı geceler diliyorum. Bu olan hadiseden dolayı neden kurumları suçlu tutuyoruz? Bunu anlamış değilim. Bir çoğunuz işletme sahibi ve stajyer çalıştırıyorsunuz. Stajyer öğrencilerin yapmış olduğu zamanı ve kurumu belirsiz bir yer net bilgiye sahip olmadan iftira atmak insanlığa yakışan bir davranış değildir!!! İftira at izi kalsın. Ver yansın diyerek bu olan talihsiz hadiseden siyasal ve kurumsal olarak nemalanmaya çalışan zihniyetler belli… hangi hastane yapmış nedir bilmiyorum fakat bazı kişilerin yorumları okuyunca yapılmak istenen durum bellidir. özel sektörde çalışan bir hastanede 150 personel çalışıyorsa 150 hane geçiniyor. Sizin yaptığınız iftiralardan dolayı ticari ve manevi prestiji sarsılan hastaneye karşı allah katında çalışan 150 personelin kul hakkına girmediğinizi mi düşünüyorsunuz? Sözde adı geçen hastanelerde bir çoğunuzun anası babası yatmadı mı? Öleceği beklenirken hastanelerde sifa bulmadınız mı? Bu kurumlar hep mi kötü? Yorum yazarken Vicdanınızı sorgulayın.

  2. Amina kodumun kasarlarina bak 😤

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: