Home / Bilim-Teknoloji / İnstaloji İnstagram takipçi Scripti 2017 Ücretsiz

İnstaloji İnstagram takipçi Scripti 2017 Ücretsiz

En gelişmiş özeliklere sahip olan instaloji instagram takipçi scripti diğer yazılımlara göre daha hızlı ve kesinlikle kullanıcılarınızı spama sokmaz görünümü %100 mobil uyumlu ve hızlıdır İnstagram takipçi beğeni scripti olarak bilinen en  hızlı script diyebiliriz.

genel özeliklerinin başında Otomatik Takip Otomatik Beğeni sistem Apisiz çalışmakta yani İnstagram Apisiz Takipçi scripti kullanıcıların id:pass bilgileri ile çalışır.veKarşılıklı gerçek kulanıcılar kulanılır.

Admin panelinden id:pass şekilinde toplu user ekleme ekleme takipçi yollama yorum attırma ve birçok özelik Apisiz çalışan İnstagram scriptilerinin en avantajlı yanı api patlama gibi bir sorunu yok ve kişi uygulamadan şifre değiştirmeden çıkamıyor yani hem userleriniz kalıcı hemde devamlı.bot tarzı işlemler yoktur sitenize üye olan userleri karşılıklı ve kredili sistem ile diğer kulanıcılara yönlendiriyorsunuz..

Takipçi kazanma kısımı diğer yazılımlara 10 basar denecek şekilde hız ile stabil 10 tane kan yazarsanız 10 takipçi gelir ne yazarsanız o gelir (tabi ki yeteri kadar user varsa databasede)

Piyasada ucuz fiyatlardan satılan veya veya bedava dağıtılan scriptler gibi bozuk değildir sorunsuz şekilde çalışmaktadır.

Tek bir adımda kullanıcı adınız veya idniz ile İnstagram takipçi yollama userinizin hepsini kullana bileceğiniz bir sistemdir 5k useriniz varsa 5k takipçi atabilirsiniz.

KURULUM

ayar.php dosyasından sql bilgilerini girmeniz yeterlidir.

Dosyayı İndir

Hakkında umut karahan

Sondakika !!!

Mühendisler için Yurt dışı iş ilanları başvurusu

Yurt dışında çalışmak için süper fırsatlar haberimizde… Mühendislik bölümü okuyanları yada mühendislik bölümünden mezun olanlar …

İlk Yorum

  1. Biryerden kopy paste yapmışsn bari şifresinide yazsaydnz aq

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: