Home / Bize Katılın !

Bize Katılın !

Bize Katılın Özgür ve Doğru Habercilikğe Katkıda Bulunun !

1- Vatandaş Gazeteci Olun: ve gelir elde edin! Dünyanın neresinde olursanız olun Türk’ler, Türkiye veya Türkçe hakkında yazılar yazıyor, çevrenizde olup bitenlerle ilgili yerel yada global, bize haberler göndermek istiyorsanız, hemen şimdi Haber web 10 için yazı yazmaya başlayabilir, “vatandaş gazeteci” olabilir ve yazılarınızdan gelir elde edebilirsiniz.

2- Üye olun: Buraya Tıklayın.

3- Bültenlere Kayıt Olun: Eposta bültenlerimize kayıt olarak günlük, haftalık veya aylık olarak sitemize girilen yazılardan ücretsiz haberdar olabilirsiniz. İlgi alanlarınıza göre bültenleri seçebilirsiniz. İstediğiniz zaman bülten üyeliğinizi sonlandırabilir veya değiştirebilirsiniz.

4- Bağışta Bulunun: Hiçbir miktar az değildir. Bütün hizmetlerimiz bağışlarınız ile finanse edilmektedir. Üyelerimizin geliştirdiği projeler için gerekli olan bütçe miktarları zaman zaman burada ilan edilmekte ve istenirse sadece projeye de bağış yapılabilmektedir.

5- Bize Ulaşın: Lütfen sorularınız için bize yazmaktan çekinmeyin. Her soruya cevap veremesek de, her mesaj değerlendirilmektedir.

%d blogcu bunu beğendi: